Taakverdeling Team de MarsWeijde

Zie onderstaand tabel voor de taakverdeling per groep

Schooljaar 2021/2022

GroepLeerkrachtenWerkdagen 
1aMiranda de LangeMaandag t/m woensdag
Jeanet SchoutenDonderdag en vrijdag
1bGerlinde DrenthenMaandag en dinsdag
Aronne OlthofWoensdag t/m vrijdag
1c/2cLidy VeltinkMaandag t/m donderdag
Bianca EntingVrijdag
2aIngrid KampjesMaandag en dinsdag
Evelien EkkelWoensdag t/m vrijdag
2bEline AltenaMaandag en dinsdag
Marita NijhuisWoensdag t/m vrijdag
3aJanneke SchutteMaandag, dinsdag en vrijdag
Linda HudepohlWoensdag en donderdag
3bTineke SchepersMaandag t/m woensdag
Nienke SpijkerDinsdag, Donderdag en vrijdag
4aMarianne OttenMaandag en dinsdag
Rebecca van der VeenWoensdag t/m vrijdag
4bGerdien van OersMaandag t/m woensdag
Heleen HabersDonderdag en vrijdag
4cSandra van ElburgMaandag, Woensdag t/m vrijdag
Bianca EntingDinsdag
5aRia van DijkMaandag dinsdag, donderdag en vrijdag
Marianne Otten / Emmy BoerWoensdag
5bJanny MarsmanMaandag t/m woensdag
Lisette SchoppinkDonderdag en vrijdag
Extra groep Andrea van DijkMaandag
Wendy BlekerDinsdag t/m vrijdag
6aLisette TiemanMaandag t/m woensdag
Emmy BoerDonderdag en vrijdag
6bEmma de JongMaandag t/m vrijdag
7aMatthijs KooleMaandag, Woensdag t/m vrijdag
Hermien HeuverDinsdag
7bMirjam KleinjanDinsdag t/m vrijdag
Tanja WachtmeesterMaandag
7cLoes KroezenMaandag en dinsdag
Wendy van SpijkerWoensdag t/m vrijdag
8aBen WarminkMaandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
Tanja WachtmeesterWoensdag
8b Bertine BuistMaandag t/m woensdag, vrijdag
Loes KroezenDonderdag
DirecteurHerald SchepersMaandag t/m vrijdag
Administratief medewerksterRian KleinjanWoensdag en donderdag
OnderwijsarrangeurChristina MeilinkDinsdag, donderdag en vrijdag
Intern begeleidersGr. 1/2Lenneke SchepDinsdag en donderdag, afwisselend maandag of woensdag
Gr. 3/4Andrea van DijkMaandag, dinsdag en donderdag
Gr. 5-8Martine HofstedeMaandag, dinsdag en donderdag
BouwcoördinatorGr. 1/2Evelien Ekkel*
Gr. 3/4Gerdien Hein*
Gr. 5/6Wendy Bleker*
Gr. 7/8Mirjam van Elburg*
LeescoördinatorTanja Wachtmeester*
LeesspecialistHermien Heuver*
ICT-coördinatorMatthijs Koole*
RekenspecialistSandra van Elburg*
Specialist het Jonge KindNienke Spijker,*
Evelien Ekkel en Miranda de Lange
HoogbegaafdheidspecialistMarita Nijhuis, Ria van Dijk en Laura Bos*
OnderwijsassistentesMonique RoskamMaandag, dinsdag, donderdag en vrijdagmorgen
Hanneke KieftMaandag t/m woensdag
Maartje SupheertDinsdag en donderdag
Marjo MarissenVrijdag
Michelle HeidelbergMaandag t/m vrijdag
Gerwin Wildeboer
Vakleerkracht gymnastiekJeroen BouterMaandag t/m vrijdag
Onderwijs Ondersteuner Tanja Mulder
ConciërgesRudi ten Hartog
Gerrit Bollemaat