Taakverdeling Team de MarsWeijde

Zie onderstaand tabel voor de taakverdeling per groep

Schooljaar 2021/2022

 

Groep Leerkrachten Werkdagen
1a Jeanet Schouten Maandag en dinsdag
Lidy Veltink Woensdag t/m vrijdag
1b Gerlinde Drenthen Maandag en dinsdag
Aronne Olthof Woensdag t/m vrijdag
1c Eline Altena Maandag en dinsdag
Marita Nijhuis Woensdag t/m vrijdag
2a Ingrid Kampjes Maandag en dinsdag
Evelien Ekkel Woensdag t/m vrijdag
2b Bianca Enting Dinsdag en vrijdag
Miranda de Lange Maandag, woensdag en vrijdag
3a Janneke Boertien Maandag, dinsdag en vrijdag
Rebecca van der Veen Woensdag en donderdag
3b Lisette Tieman Maandag t/m woensdag
Nienke Spijker Donderdag en vrijdag
3c Tineke Schepers Maandag t/m woensdag
Nelleke Hazeleger Donderdag en vrijdag
4a Gerdien Hein Maandag t/m donderdag
Gerda Meilink Vrijdag
4b Sandra van Elburg Maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag
Gerda Meilink Donderdag
5a Janny Marsman Maandag t/m woensdag
Tanja Wachtmeester Donderdag en vrijdag
5b Ria van Dijk Maandag dinsdag, donderdag en vrijdag
Linda Hudepohl Woensdag
6a Marianne Otten Maandag, dinsdag en woensdag om de week
Emmy Boer Woensdag om de week, donderdag en vrijdag
6b Hermien Heuver Maandag
Wendy Bleker Dinsdag t/m vrijdag
6c Emma de Jong Maandag en dinsdag
Wendy van Spijker Woensdag t/m vrijdag
7a Laura Bos Maandag
Mirjam Kleinjan Dinsdag t/m vrijdag
7b Matthijs Koole Maandag t/m vrijdag
8a Ben Warmink Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
Laura de Wolde Woensdag
8b Peter den Tuinder Maandag
Bertine Buist Dinsdag t/m vrijdag

Directeur Herald Schepers Maandag t/m vrijdag
Administratief medewerkster Rian Kleinjan Woensdag en donderdag
Onderwijsarrangeur Christina Meilink Dinsdag t/m vrijdag
Intern begeleiders Gr. 1/2 Lenneke Schep Dinsdag en donderdag, afwisselend maandag of woensdag
Gr. 3/4 Andrea van Dijk Maandag, dinsdag en donderdag
Gr. 5-8 Martine Hofstede Maandag, dinsdag en donderdag
Bouwcoördinator Gr. 1/2 Evelien Ekkel *
Gr. 3/4 Gerdien Hein *
Gr. 5/6 Wendy Bleker *
Gr. 7/8 Mirjam van Elburg *
ICT-coördinator Matthijs Koole
NT2- specialist Gerda Meilink Dinsdag
Rekenspecialist Sandra van Elburg *
Specialist het Jonge Kind Nienke Spijker,
Evelien Ekkel en Miranda de Lange
*
Hoogbegaafdheidspecialist Marita Nijhuis, Ria van Dijk en Laura Bos *
Onderwijsassistentes Monique Roskam Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdagmorgen
Hanneke Kieft Maandag t/m woensdag
Marjo Marissen Dinsdag, donderdag en vrijdag
Michelle Heidelberg Maandag t/m vrijdag
Vakleerkracht gymnastiek Jeroen Bouter Maandag t/m vrijdag
Vrijwilligster Dinie Tijhuis Dinsdag
Conciërges Rudi ten Hartog
Gerrit Bollemaat

*zie tabel hierboven